באזזנט

תמונה – ישראל דמוקרטית

ללא חוקים

זעם ברשת: אהוד ברק נחת מלונדון היישר לביתו

למרות החלטת משרד הבריאות לשלוח את כל השבים מלונדון לבידוד במלונית קורונה של פיקוד העורף מחשש לייבוא מוטציית הקורונה החדשה, שר הביטחון לשעבר אהוד ברק חזר הערב מלונדון ונסע היישר לביתו הפרטי, בשונה משאר הנוסעים שנשלחו ישר לאוטובוסים שלקחו אותם לבידוד במלונית למשך כשבועיים.

אהוד ברק מסר בתגובה: "ראש הממשלה לשעבר שב היום מלונדון ונכנס באופן מיידי לבידוד בביתו. ההחלטה להיכנס לבידוד ביתי הייתה על פי קביעת גורמי האבטחה ומשרד הבריאות"

העיתונאית סיוון כהן הגיבה בביקורת: "צחקתם על הישראלים שנשברו כשנשלחו לבידוד כפוי במלוניות ללא התראה. עכשיו תסבירו לאישה בהריון מתקדם שכלואה בחדר מעופש עם ילדים קטנים חסרי סבלנות למה אהוד ברק כן והיא לא. בושה וחרפה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.