באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

צפו בוידאו

תיעוד: גברים נתפסו שודדים משאית כסף

שני גברים תושבי הדרום נעצרו במהלך ניסיון שוד רכבי כספות בתל אביב, הבוקר תגיש התביעה המשטרתית נגד השניים כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים. צפו בתיעוד

במהלך השבועות האחרונים ניהלה המשטרה חקירה סמויה, שעניינה חשד לניסיון שוד משאיות משוריינות המיועדות להובלת כסף מאובטח ברחבי הארץ, במסגרתה בצעו בלשי תחנת השכונות בשת"פ אנשי הביטחון של החברה, מעקב אחר מספר חשודים לצורך סיכול מזימתם ולמעצרם של הנאשמים בהמשך.

החשוד הראשי שכבר נתפס בעבר בשוד משאיות כסף, בן 63 מהדרום נעצר יחד עם גבר בן 28, בעת שהכינו בקפידה תכנית לביצוע שוד במסגרתה ביצעו השניים בתחילת החודש מבצע "הכנה" במהלכו שכרו השניים רכב והרכיבו לו לוחיות זיהוי מזוייפות, לאחר מכן הגיעו ביום שקדם לנסיון ביצוע השוד למשאית המשוריינת וקדחו בה חורים לצורך הכנת תשתית קלה לפתיחת הדלתות ביום הביצוע.

הנאשמים הצטיידו באפודות זוהרות עם הכיתוב "ביטחון" וכובעים תואמים ובתאריך ה10.12.20 בזמן שעקבו אחריהם בלשי המשטרה בפעילות יזומה ומבוקרת יחד עם כוחות משטרה נוספים, ניצלו השניים את סבב איסוף הכספים של המשאית ועקבו אחר מהלך נסיעתה וברגע מסויים בו עצרה המשאית ניגשו השניים לעברה על מנת להוציא לפועל את תכניתם אך ללא הצלחה מאחר וכוחות המשטרה עצרו את השניים.

כאמור השוטרים עצרו את השניים לחקירה בתחנת משטרת השכונות בסיומה נכלאו ומעצרם הוארך מעת לעת בבית המשפט.

הבוקר, בתום מיצוי החקירה, תגיש התביעה המשטרתית של מחוז ת"א לבית משפט השלום בעיר, כתב אישום חמור נגד השניים ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.