באזזנט

תמונה – צילום רפי דלויה hot

אבא ואני

הלם ברשת: אלין כהן מפתיעה את אבא בשפתיים

לאחר שהכחישה שהגדילה את השפתיים בגיל צעיר ונתפסה, כוכבת הרשת אלין כהן מעוררת סערה נוספת ברשתות החברתיות, בעקבות התיעוד מהנשיקה הצרפתית שנתנה לאביה יורם כהן, במהלך השקת הדוקו "אבאלה" שישודר בHOT.

משפחת כהן (צילום רפי דלויה)

התיעוד הפרובוקטיבי הפך מהר מאוד לוויראלי, והרשת הוצפה באלפי תגובות זועמות של הגולשים: "לא משנה כמה בת תהיה קרובה ופתוחה עם אבא שלה ואני בעד זה באמת קו אדום שלא עוברים מה נסגר נשיקה בפה לאבא??? סליחה אותי אישית זה מגעיל ומרתיע", כתבה נטלי.

מגיבה נוספת כתבה: "אני נותנת לבנות שלי וכך גם אבא שלהן, מה יהיה כשהן יגדלו אני לא יודעת אבל סוטה זה לא. זה אבא ובת אנשים שחושבים שזה סוטה כניראה יש להן מחשבות סוטות."

@aline_cohenn

My family ❤️❤️❤️ הסדרה החדשה שלנו אבאל׳ה בקרוב אצלכם

♬ original sound – Aline Cohen

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
מה דעתכם?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.