באזזנט

תמונה – עדינה ולמן דוברות הכנסת

אחרי אלקין והשכל

חשש בליכוד: אדלשטיין ודיכטר יערקו לסער?

אחרי הנטישה הדרמטית של שר המים זאב אלקין מהליכוד, העיתונאי בן כספית מדווח מפי גורמים במפלגת 'הליכוד', כי שר הבריאות יולי אדלשטיין ככל הנראה יפרוש מהמפלגה לגדעון סער: "הדיבור בקבוצות והמקורבים הוא על יולי אדלשטיין, שסומן מזמן בקומת המגורים בבלפור".

עיתונאי ידיעות אחרונות יובל קרני דיווח, על חשש שהשר דיכטר שלא קיבל תפקיד שר בממשלה האחרונה, הוא זה שיערוק כנראה בקרוב לסער: "ההימורים על שמות נוספים בליכוד הם לא קונספירציה של התקשורת. בכירים בליכוד מדברים על עוד 1-2 חברי ליכוד שמנהלים שיחות חשאיות עם סער"

לפני כשבועיים רמז דיכטר בראיון לN12, "כל דבר בעתו אני לא אומר דברים לחינם. על רעידת אדמה יודעים רק אחרי שהיא מתרחשת".

בתגובה לדיווחים פרסם השר אדלשטיין הכחשה נחרצת: "אני עסוק רק במאבק לחיסון האזרחים ובריאותם בכלל. כל דבר אחר הוא התעסקות בתפל במקום בעיקר. הליכוד-מפלגת ימין ערכית, אידאולוגית ושורשית. הליכוד ביתי ולא אעזוב. יש לי חברים נהדרים ומסורים שבחרו בי למקום 1 בפריימריס. אוהב אותם ונשאר איתם ועם התנועה. ננצח יחד ונוביל גם את הממשלה הבאה!"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.