באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

האלימות במגזר

צפו: טיבי זועם על נאום "הטרקטור" של ואטורי

ח"כ אחמד טיבי הקריא מעל בימת הכנסת את שמותיהם של נרצחים ונרצחות באלימות במגזר הערבי בשנה האחרונה, ח"כ ניסים ואטורי חדש מ'הליכוד' שנכנס רק השבוע לכנסת במקומו של ח"כ גדעון סער הגיב בנאום הטרקטורים משלו, כרמז על שריפת ציוד חקלאי לחברות וקבלנים המסרבים לשלם 'פרוטקשן' שדורשים העבריינים בעבור שמירה.

בפוסט זועם שפרסם טיבי הוא כותב: "החכים הערביים הקריאו את שמות הנרצחים בגל הפשיעה הגואה בשנה האחרונה,״ לכל איש יש שם גם אם הוא ערבי״. הקראה כואבת. ואז הגיע חכ יהודי ואמר: לכל טרקטור יש שם."

לכל טרקטור יש שם

הפשיעה החקלאית מהווה איום אסטרטגי על מדינת ישראל, מדובר בפשיעה שמגיעה לכל בית בפריפריה. הנזקים מגיעים למאות מיליוני שקלים, הפגיעה הנפשית בחקלאים הינה אנושה.הגיע הזמן להלחם בפשיעה הזו.

Posted by ‎Nissim Vaturi – ניסים ואטורי‎ on Wednesday, December 23, 2020

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.