באזזנט

תמונה – פייסבוק

פוליטיקה ומשפחה

אמא של השרה יענקלביץ' במתקפה חריפה: "היא פייק"

לא נעים: עדי גלינסקי, אמא של שרת התפוצות עומר יענקלביץ' מגיבה בחריפות בראיון לינון מגל ובן כספית ברדיו 103FM, על שידור תוכנית 'עובדה', שם נחשף כי בכיר במפלגת 'כחול לבן' שכר במהלך הבחירות האחרונות, משרד חקירות שעקב מספר חודשים אחרי השרה החרדית עומר יענקבליץ'.

שידור התוכנית עורר גל שמועות ברשת על היחסים בינה ליו"ר המפלגה 'כחול לבן גני גנץ. "אין עשן בלי אש. היא פייק אחד גדול, היא לא חרדית", תקפה האם הנסערת והורדה מהשידור לבקשת ינון מגל שהרגיש לא בנוח להתעסק ביחסים במשפחה וסיים את הראיון.

השרה יענקלביץ' הגיבה בעמוד הטוויטר שלה: "יש לי רק מסר אחד לכל התחקירנים והמשמיצים, לכל מי שמאבד צלם אנוש כדי להשיג רווח פוליטי או רייטינג: אני אמשיך בדרך שלי.למען האוכלוסיות המוחלשות,למען עם ישראל ומדינת ישראל. לעומת זאת,אתם תצטרכו להמשיך לחיות עם הרפש שלכם. מתוך חובת כיבוד הורים שקיימת גם במצבים הכי קשים, לא אתייחס מעבר לזה".


(צילום: מתוך פייסבוק רדיו 103FM)

העיתונאי יוסי דוידוב צייץ: "הייתי מעדיף להיות יתום ולא להיות בן לאמא כמו הטינופת שהתראיינה כעת אצל ינון מגל ובן כספית, אמא של יענקלביץ'. עומר, היא ביזתה את עצמה, רק את עצמה, תרגישי לגמרי בנח עם הנתק ממנה, לא הכל מצדיק שמירת קשר עם הורים. מזועזע עד עמקי נשמתי. חבל שלא הורדה משידור כבר בהתחלה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.