באזזנט

קרדיט תמונה: צילום מסך ערוץ 12

קונספירציות

יונית לוי תוהה: למה שלחה פייזר הרבה חיסונים לישראל

על רקע ההצלחה המסחררת של מדינת ישראל בהשגה והספקת חיסוני קורונה לאזרחי ישראל, מגישת המהדורה המרכזית יונית לוי מעוררת סערה ברשתות החברתיות על שאלה שהפנתה לד"ר שרון אלרועי פרייס במהלך ראיון בערוץ 12 באשר לחיסונים שהעבירה פייזר לישראל.

"אנחנו רואים את כמות החיסונים הבאמת גדולה שחברת פייזר שלחה לישראל, אנחנו רואים שישראל היא מקום ראשון בכמות המתחסנים לנפש, ברור שישראל היא גם חץ לוגיסטי, ונעשה גם מאמץ מאוד גדול כמו שאת אומרת של כל מערכות… יש גם משהו מעבר לזה? יש גם את חברת פייזר שאומרת, בוא ננסה במדינה הזאת נשלח הרבה מאוד חיסונים כדי לראות… מין מגרש ניסיוני כדי לראות איך זה עובד?", שאלה יונית את ד"ר שרון אלרועי.

הגולשים ברשתות החברתיות הגיבו במתקפה על השאלה הקונספרטיבית. עופר רץ הגיב: "אחר כך יעשו אייטם על איך נולדות קונספירציות ואיך אנשים מפחדים להתחסן. העיקר לא לתת קרדיט לנתניהו על הבאת החיסונים. תקשורת מופקרת".

ח"כ יוליה מלינובסקי מישראל ביתנו התייחסה הבוקר לדיווח על גבר כבן 75 עם מחלות רקע קשות שמת כשעתיים לאחר קבלת החיסון: "זה בדיוק מה שהזהרתי מפניו. תפסיקו לדבר עם הציבור בצורה מתנשאת, גם ככה כ-50% מהציבור חושש מהחיסון, המקרה הזה רק מגביר את החששות. זו בדיוק הסיבה שדרשתי שימוע פומבי ושקוף על החיסונים כדי שכל אחד ישמע ויחליט אם הוא מתחסן או לא"

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נקלט במצלמות

לפני 20 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 18 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

נקלט במצלמות

לפני 20 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 18 שעות

נחשפת בשיר חדש

לפני 3 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.