באזזנט

תמונה – שר הביטחון

לא הולך

צפו: גנץ מגיב להתפרקות במתקפה נגד נתניהו

שר הביטחון בני גנץ מגיב לנטישת חברי הכנסת ממפלגת 'כחול לבן': "לכל הפחדנים - בזמן שישבתם והקלדתם, אני מנעתי את סגירת בית המשפט" - ואיך הודיע ניסנקורן לגנץ שהוא עוזב?

יו"ר כחול לבן שר הביטחון בני גנץ מגיב להתרקות מפלגת כחול לבן ותוקף בחריפות את נתניהו: "״סיום דרכו בפוליטית של נתניהו הוא ההצלחה הגדולה ביותר של כחול לבן. בסוף הבחירות האלה נתניהו ישחרר את המדינה מציפורניו".

עוד תקף גנץ: "לכל הפחדנים – בזמן שישבתם והקלדתם, אני מנעתי את סגירת בית המשפט. בזמן שישנתם אני שמרתי על העליונות הביטחונית של ישראל. בזמן שעשיתם חשבונות פוליטיים, אני עשיתי חשבון רק לכם, האזרחים. אני ארוץ בראש כחול לבן לראשות הממשלה – מי שלא רוצה שיילך הדלת פתוחה".

https://www.facebook.com/Buzznet.co.il/videos/229827291884686

העיתונאית דפנה ליאל מערוץ 12 תקפה את ניסנקורן: "גם לעזוב יש דרך. ניסנקורן נתן לגנץ לשמוע על עזיבתו בתקשורת, וטרח להכריז על החבירה לחולדאי בערב השקת הקמפיין של גנץ. אחד הימים המגעילים בפוליטיקה בתקופה האחרונה והתחרות קשה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.