באזזנט

תמונה – פייסבוק נאיל זועבי

חדש בליכוד

נאיל זועבי: המועמד הערבי לרשימת הליכוד

הקול הערבי: על רקע הסתערות של ראש הממשלה נתניהו על קולות המגזר הערבי, נאיל זועבי, המועמד המועדף שראש הממשלה נתניהו מבקש לשריין ברשימת 'הליכוד' בבחירות הקרובות, התראיין לעודד בן עמי בערוץ 12 והתעמת עם קרובת משפחתו ג׳ידא רינאווי זועבי שהוצבה במקום הרביעי ברשימת מרצ.

בתגובה לשאלה של עודד בן עמי לשיתוף פעולה עם מרצ אמר זועבי: "אני חושב שמי שיכול למנף את המגזר הערבי זה לא סיסמאות וקלישאות. מרצ נתפסו בתקופה האחרונה דומים לרשימה המשותפת. אפילו הם חשבו באיזשהוא קטע להצטרף לרשימה המשותפת, ריבונו של עולם מפלגה יהודית ציונית תצטרף ותשב בקואליציה עם אחמד טיבי ובל"ד? זה לצערי דבר גס", תקף נאיל.

העיתונאי ינון מגל אהב את הראיון וצייץ בתמיכה: "לשריין בבקשה בליכוד".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.