באזזנט

תמונה – מפלגת תל"ם

נחשף

עמית סגל חושף: הבדואית של יעלון תומכת בפוליגמיה

אחרי שנאלץ לזרוק מרשימתו מועמד ערבי נגדו הוגש כתב אישום פלילי, העיתונאי עמית סגל חושף פרטים חדשים על המועמדת החדשה אמאל אבו אלקום שהצטרפה הבוקר למפלגת תל"ם בראשות בוגי יעלון.

אמאל, תושבת הכפר הלא מוכר ואד נעאם בנגב, היא פעילה חברתית בחברה הבדואית ותומכת לכאורה בפוליגמיה, כפי שנראה בסרטון שפרסם העיתונאי עמית סגל שכתב: "יעלון ממשיך להצטיין בבחירת מועמדים. החדשה ברשימתו: בעד פוליגמיה"

חשוד בפלילים: יעלון זרק עו"ד מרשימת תל"ם

יעלון בירך הבוקר על הצטרפותה: "תודה לאמאל על ההצטרפות למסע חיינו למען המדינה. כיף לצעוד במסע הזה לצידך. אמאל היא פעילה חברתית פורצת דרך בתחום קידום מעמד האישה בחברה הבדואית. היא שותפה לעשרות מיזמים חברתיים, ביניהם: ניהול עמותת נשים בדואיות, מדריכת נוער בסיכון ורכזת משימות קהילתיות."

עוד אמר יעלון: "הערכים שאמאל מקדמת, מבטאים את הערכים שמפלגת תל"ם מאמינה בהם והיא תיקח חלק משמעותי במאבקנו ליצירת חברה מלוכדת ושוויונית יותר."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.