באזזנט

תמונה – דוברות המשטרה

רוצים לחגוג

תיעוד: פשיטה משטרתית על מסיבה ביתית

המשטרה חשפה בסוף השבוע מסיבת ביתית בת"א ובה עשרות מבלים תוך הפרה בוטה של הנחיות משרד הבריאות. בעל הדירה ושאר המבלים נקנסו בדו"חות ע"ס 5,000 ו-500 ₪. צפו

בסוף השבוע איתרו שוטרים מסיבה ביתית רבת משתתפים בדירה ברח' גרוזנברג בתל אביב. השוטרים הגיעו למקום בעקבות קבלת מספר דיווחים על הקמת רעש ועם הגיעם למקום, הבחינו בהתקהלות של אנשים במרפסת הדירה.

הנוכחים סירבו לפתוח לשוטרים את הדלת והשוטרים עשו שימוש בכוח על מנת לפתוח אותה. משנכנסו לדירה, השוטרים הבחינו בעשרות מבלים כשהם ללא מסיכות ותוך כדי שהם מפרים בצורה בוטה את הנחיות משרד הבריאות.

שוטרי תחנת לב ת"א פיזרו את המסיבה, לא לפני שקנסו את בעל הדירה בדו"ח ע"ס 5,000 ₪ ואת עשרות המבלים בדו"חות ע"ס 500 ₪ כל אחד.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.