באזזנט

תמונה – פייסבוק בוגי יעלון

בחירות 2021

נכשל ופרש: בוגי יעלון לא יתמודד בבחירות

לאחר שנטש את מפלגת הליכוד ויש עתיד והקים את מפלגת 'תלם', ח"כ בוגי יעלון הודיע על פרישתו מהפוליטיקה ולא יתמודד בבחירות הקרובות לכנסת.

"האמנתי שבריצה עצמאית שלי ושל תל״ם, נוכל להגדיל את כוחו של מחנה השינוי. הנחת העבודה הזו התבררה כשגויה. בנסיבות הפוליטיות שנוצרו, המאבק לשינוי מחייב אותי ואת תל״ם שלא להתמודד בבחירות הקרובות", כתב יעלון לתומכיו.

המפסידים הגדולים: השר לשעבר יזהר שי שפרש מ'כחול לבן' ליעלון, בכיר מפגיני בלפור עו"ד גונן בן יצחק ופרופ' חגי לוין שהצטרפו אליו לאחרונה.

צילום באזזנט

בכיר 'הליכוד' ח"כ מיקי זוהר הגיב: "הפרישה של יעלון מראה שבשמאל מבינים את מה שחלקים בימין עדיין מסרבים להבין: כל קול קובע. זה הזמן של כל המפלגות מימין לליכוד להתאחד ולוודא שאף קול ימני לא נזרק לפח. הפעם זה חשוב יותר מתמיד."

הפרשן עמית סגל כתב: "יעלון היה רמטכ"ל אמיץ שהעז לעמוד על שלו מול השלטון, ושילם על כך במשרתו. אבל הקריירה הפוליטית שלו היא ההוכחה שעלבונות אינם תכנית עבודה ומשאלות לב אינו תחליף להכרת המציאות. הוא נעלב מנתניהו ונעלב מגנץ ונעלב מלפיד, היה משוכנע שהוא גם בכיר וגם בחיר."

"התוצאה העגומה: התפטרות בגלל מינוי ליברמן לשר ביטחון ואז חבירה אליו לגוש; כינוי שלום עכשיו כוירוס ואז עקיפתם משמאל; מלחמה בשחיתות עם כתב אישום ברשימה; וויתור על מקום בטוח בצמרת יש עתיד עבור שתי עשיריות האחוז".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.