באזזנט

תמונה – הקרמלין

בתיווך רוסיה

דיווחים בסוריה: ישראל תשחרר אסירים בתמורה לישראלית

בתיווך פוטין: יממה לאחר ישיבת הממשלה שהתכנסה באופן פתאומי ועליה הוטל צו איסור פרסום, סוכנות הידיעות הסורית הרשמית מדווחת הבוקר, כי סוריה פועלת לשחרור שני סורים תושבי הגולן הכלואים בישראל, בתמורה לצעירה ישראלית כבת 25, חרדית לשעבר מקריית ספר, שחצתה בטעות את הגבול לסוריה לפני כשבועיים.

על פי הדיווח, השניים, נהאל אלמקת וד'יאב קהמוז, ישוחררו מישראל במסגרת עסקת חילופי אסירים ותמורתם תשוחרר נערה ישראלית שנכנסה לסוריה בטעות, דרך קוניטרה ונעצרה לאחרונה בידי כוחות הביטחון הסורים.

ד'יאב קהמוז מהכפר רג'ב בגולן הורשע לפני שלוש שנים ונגזרו עליו 14 שנות מאסר, לאחר שקיבל הוראות מאנשי חיזבאללה לצלם סיורים של צה"ל, לקבל מטעני חבלה ולהחביאם כדי לבצע באמצעותן פיגועים באזור הצפון.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.