באזזנט

תמונה – בית החולים העמק

האזינו

מרגש: האח הערבי אמר 'שמע ישראל' עם הנפטר

הרגשת מתרגשת: זה מאהר איברהים, תושב דבורייה ואח במחלקת קורונה בבית חולים העמק, שאתמול אמר תפילת שמע ישראל מתוך ספר תפילה עם אדם יהודי רגע לפני שנפטר מהנגיף כשמשפחתו התעכבה בדרך בגלל סופת שלגים.

בראיון לינון מגל ובן כספית ברדיו 103FM, סיפר איברהים, כי לאחר השבעה התקשרה בתו של הנפטר ואמרה: "שהמעשה שלי הוא הדבר היחיד שנתן לה נחת. חימם לי את הלב לשמוע שזה עשה לה טוב."

עוד אמר איברהים: "לפעמים אנחנו הקול האחרון שמטופל יכול לשמוע, במיוחד במצב הקורונה עם המחלקות הסגורות וחוסר היכולת להנגיש את המפגשים עם המשפחות. אנחנו צריכים להיות בשבילם כבני אדם, לפני שנהיה שם כמטפלים. זה הדבר המתבקש וזה מה שנמשיך לעשות".

בן כספית התרגש, ואמר: "יש לי דמעות בעיניים"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.