באזזנט

תמונה – צילום: מוחמד חלילייה, דוברות המשותפת.

רוצה שופינג

ביום האשה: קבלת פנים קשה לשרה נתניהו בשפרעם

פעילי מפלגת 'הרשימה המשותפת' קיבלו בשלטי ענק את רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, שהגיעה לביקור בחירות בעיר שפרעם ונכנסה לכמה דקות לשופינג בחנות בגדים שנמצא בסמוך למטה המפלגה של 'הרשימה המשותפת' בשפרעם.

על השלטים שנתלו נכתב בענק, "מה עכשיו באופנה אצל גזענים? לאהוב ערבים! את הדעת שלנו לא תצליחי לגנוב! שרה, מחפשת שמלה למסיבת פרידה?".

בתיעוד נוסף שהופץ ברשתות החברתיות, נראית אשה, ככל הנראה עוזרת של רה"מ נתניהו, כשהיא מנסה להשחיל לו כסף כדי לשלם על הקפה שהזמין.

צילום: מוחמד חלילייה, דוברות המשותפת.
צילום: מוחמד חלילייה, דוברות המשותפת.
צילום: מוחמד חלילייה, דוברות המשותפת.

העיתונאי החרדי אבי רבינא תקף: "אותה תקשורת שמהדהדת את יום האישה ללא הפסקה, רמסה בכל הזדמנות את שרה נתניהו, אורלי לוי, עומר ינקלביץ גילה גמליאל רק בגלל שהן לא במחנה הנכון. זה אחלה לדרוש שוויון, אבל קודם תפסיקו את הקמפיים נגד כל מי שלא בקליקה שלכם."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.