באזזנט

תמונה – צילום משרד הביטחון

צפו בקטע

גנץ להלר: "אוריד לך את הראש"

על רקע ההסלמה הביטחונית בין ישראל לאירן והדיווחים על פיצוץ בכור הגרעיני בנתנז, שר הביטחון בני גנץ קיים הבוקר סיור עם מזכיר ההגנה האמריקאי שהגיע לביקור בישראל.

במהלך הסיור פנה כתב 'ערוץ 13' אור הלר למזכיר ההגנה בשאלה על הפיצוץ בכור הגרעיני באירן, שר הביטחון גנץ הגיב לו: "הלר אני אוריד לך את הראש".

בסיום הסיור אמר שר הביטחון בני גנץ: "המשטר בטהראן הוא איום אסטרטגי על העולם- נמשיך לעבוד יחד עם ארה"ב כדי לוודא שכל הסכם יבטיח את האינטרסים החיוניים של הקהילה הבינלאומית ובראש ארה"ב, ימנע מירוץ חימוש באזור ויגן על מדינת ישראל."

שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון תקף ורמז כי נתניהו אחראי להסלמה בגלל מצבו הפוליטי והמשפטי: "האם יכול להיות שההסלמה הפומבית מול איראן קשורה לאינטרס להשתלט על סדר היום, נוכח העדויות המרשיעות בבית המשפט? ייתכן שההתרברבות באמצעות תדרוכים ו״מקורות זרים״, קשורה לניסיון לשכנע את בנט להכנס לממשלה, כדי להציל נאשם מאימת הדין? עצם הספק מחייב את הנאשם לצאת לנבצרות מיד. די! שחרר!", תקף יעלון.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.