באזזנט

תמונה – טוויטר

קשה לצפייה

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

ברשתות החברתיות הערביות מתפרסם סרטון קשה לצפייה בו נראים קבוצת צעירים ערבים מכים באכזריות יהודי מבוגר סמוך לעיר העתיקה בירושלים.

בתיעוד נראים הערבים בועטים ביהודי המבוגר כשהוא שרוי על הקרקע וזועק על חייו. הוא פונה במצב קשה מאוד לבית החולים.

איש התקשורת יבגני זרובינסקי הגיב: "‏תשמרו את זה לשופט הבא שיגיד שהמניע הגזעני חלש ומחכה לראות כלי תקשורת שלא יכתוב כותרת ברורה ואת המילה לינץ׳."

מהמשטרה נמסר בתגובה: "האירוע התרחש סמוך לרוקפלר במזרח ירושלים, שם יודו אבנים לעבר רכב שנהגו ניסה להימלט רגלית מהמקום. מספר צעירים החלו תוקפים את הנהג ולאחר מכן הוא פונה לטיפול רפואי. בהמשך לאירוע, התקבל דיווח למשטרה אודות שריפת הרכב. בשעה זאת חוקרי המשטרה בודקים את האירוע לרבות ניסיון לזיהוי ואיתור החשודים במעשה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.