באזזנט

תמונה – לשכת רה"מ

הוראה מביידן?

מחשש להסלמה: מצעד הדגלים לא יעבור בשער שכם

יום ירושלים

מחשש למהומות והסלמה במצב הבטחוני, ראש הממשלה נתניהו הורה למשטרה למנוע מעשרות אלפי יהודים המשתתפים בצעדת הדגלים המסורתית לעבור דרך שער בשכם בירושלים.

במקביל, ‏הזרוע הצבאית של חמאס באולטימטום לישראל עד 18:00 עליכם להוציא את השוטרים מהר הבית ומשייח' ג'ראח, ולשחרר את כל הפורעים הערבים שנעצרו במהומות האחרונות בירושלים.

‏גורם מדיני בכיר מסר: ראש הממשלה נתניהו הנחה שהריקוד דגלים לא יעבור בשער שכם כיוון ש"בסוף זו ההחלטה האחראית. הוא מסתכל על התמונה הרחבה"

העיתונאי זאב קם תקף: ‏"במסגרת הרצון לחרב עוד יותר את ההרתעה הישראלית, וכדי להציג התקפלות מפוארת, החליט הדרג המדיני להזיז את מצעד הדגלים משער שכם. התנהלות ישראל ביום ירושלים, יום חגה של המדינה, הפכה לפארסה שלמה. והכל, כשברקע אירועי לינץ' ביהודים, זריקות אבנים ואימה ברחובות העיר. קוראים לזה כניעה לטרור."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.