באזזנט

תמונה – טוויטר

ליל הזעם

אנרכיה: מהומות בלוד רמלה יפו וחיפה

עדכונים שוטפים

פורע ערבי נהרג ומספר מתפרעים נוספים נפצעו מירי במהלך המהומות והאנרכיה של ערבים נגד יהודים בשכונה המעורבת בלוד.

מהמשטרה נמסר: "לפני זמן קצר התקבל דיווח על שני פצועי ירי במצב אנוש ובמצב בינוני שפונו מלוד לבתי החולים. מותו של הפצוע האנוש נקבע בבית החולים אסף הרופא."

תיעוד דרמטי מרגע הירי בפורעים הערבים

עוד דווח, כי המכינה הקדם צבאית בלוד הוצתה על ידי פורעים ערבים המטילים אימה על תושבי העיר היהודים ומעלים באש מכוניות.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' הגיב: "אני חוזר ומזהיר, האירועים בלוד יוצאים משליטה והמענה המשטרתי רחוק מלתת מענה. התפרעויות בעשרות מוקדים. מחבל הרוג, מה שיביא חלילה להסלמת האירועים. בית המדרש של המכינה הוצת, מוזאון הפסיפס החדש כנ"ל. המון משולהב ומוסת. אם מישהו למעלה לא יתעשת מיד הלילה הזה יסתיים חלילה באסון."

איש התקשורת מאיר ליוש תושב העיר לוד עדכן: "בשכונת החשמונאים ההמון הערבי ניסה לפרוץ לשכונה, המשטרה לא הגיעה דקות ארוכות, התושבים נאלצו לירות באוויר מול המון שלא הזיז לו, עד שהם ירו לכיוונם ופצעו שניים מהפורעים."

העיתונאי גו'ש בריינר מהארץ דיווח: "כמאה רעולי פנים מציתים פחים, מיידים אבנים ועוקרים תמרורים. המשטרה מגיבה בעשרות רימוני הלם. קריאות "בדם ואש נפדה את אל אקצא", 500 מטרים מתחנת המשטרה המקומית. "

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.