באזזנט

תמונה – עבאס נואף

רק לא ביבי

נחשף: חוק נגד נתניהו והבטחות ענק לעבאס

העיתונאי עמית סגל חושף את ההסכמים הקואליציונים שחתמו ראשי מפלגות השמאל לפיד, בנט, ליברמן, סער, גנץ, מיכאלי ועבאס בדרך להקמת ממשלה.

בנט ולפיד התחייבו לפנות ליועמ"ש כדי לבטל את כל הקנסות והעיצומים על בנייה בלתי חוקית. הקפאת אכיפה לכמעט ארבע שנים, והבונוס: הקפאת הריסה של הצווים הקיימים **לכל** הבתים בנגב שהוקמו עד תחילת השנה. עבאס ימנה סגן שר ויקבל חצי מיליארד שקל לחלוקה על פי ראות עיניו.

עוד סוכם בין ראשי מפלגות השמאל ובנט: "יקודם חוק שמוציא לצינון כפוי של 4 שנים מי שכיהן כרה"מ 8 שנים". חוק נוסף שיקודם, מאפשר לפצל את סיעת הליכוד בתנאים נוחים בהרבה, 4 ח״כים במקום עשרה.

https://twitter.com/YairNetanyahu/status/1401975132269187077?s=20

מהליכוד נמסר בתגובה: "בנט, שרימה את בוחריו והעביר קולות מימין לשמאל רק כדי למנות את עצמו לראש ממשלה עם 6 מנדטים, רוצה עכשיו לבטל את בחירתם של מיליוני אזרחים ולהיפטר מהמנהיג החזק של הימין באמצעות חוקים דיקטטוריים שנהוגים רק באיראן, סוריה וצפון קוריאה. בנט עשה הכול כדי להסתיר את ההסכם עם רע"מ – הסכם מזעזע ובו מכירת חיסול של הנגב לתנועה האיסלמית, וראשות ועדת הפנים בכנסת למנסור עבאס."

העיתונאי אבישי בן חיים תקף: "אי המוסריות של בנט וחבריו.ההיסטוריה היהודית לא שוכחת והיא תרשום אותם ואת פועלם ההיסטורי בערך כך: היה מנהיג יהודי מהנערצים בתולדות ישראל, אהוב העם, סמל לאומי שנתפס כ"מגן היהודים מול האומות". ההגמוניה, ודוחפי הפוסט לאומיות, רדפו ורדפו אותו ולא הצליחו להפילו! עד שבאו בנט וחבריו"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.