באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

צפו

סער: "את החבורה בראשות נתניהו צריך להרחיק מהשלטון לזמן רב"

שר המשפטים ח"כ גדעון סער יוצא במתקפה חריפה נגד ראש הממשלה לשעבר נתניהו ובכירי הליכוד ששלח לאופוזיציה, בכנס של פעילי מפלגת 'תקווה חדשה'.

"נתניהו אמר שאני מועמד לא רלוונטי. אני שואל אתכם: רלוונטי או לא?!? חזרתי ביום ראשון לחדר ישיבות הממשלה אחרי כמעט 7 שנים. התחייבתי שלא נוותר על תיק החינוך, וכך עשינו."

עוד אמר סער: "הליכוד היסטריים, רואים את זה בהודעות שלהן ובסגנון. במשרד המשפטים והמשרדים שלנו תשמעו בתקופה הקרובה על מעשים ושינויים. לא על דיבורים, לא על D9".

"הדרך של הליכוד תרחיק אותם מהשלטון. אני קורא להם: תשרתו את העם מהאופוזיציה. אל תהיו אופוזיציה של עם ישראל. איזה לאומי ואיזה ימני? מנוע טורבו של הסתה ורעל. ימניים ולאומיים עלאק. את החבורה ברשות נתניהו צריך להרחיק מהשלטון זמן רב!"

העיתונאי ינון מגל תקף: "איש עם שישה מנדטים (בסקרים על ארבעה) שעושה כנס עם כמה עשרות פעילים, קורא להרחיק מהשלטון מנהיג עם 30 מנדטים ותמיכה של מליונים… אין גבול להזיה שנקלענו אליה".

https://twitter.com/NoaLavi6/status/1407779608641130502?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.