באזזנט

תמונה – פייסבוק

קשה לצפייה

סערה בדרום: תינוק קשור בסמרטוטים צולם בגן

סערה ברשת

ברשתות החברתיות הופצה תמונה מחרידה בה נראה תינוק קשור כולו בסמרטוטים.

לטענת הסבתא שהעלתה את התמונה לרשת, היא הגיעה בהפתעה לביקור בגן ומצאה את התינוק כשהוא קשור בכל חלקי גופו בסמרטוטים. כששאלה את הגננות לפשר העניין הם ענו לה שזו שיטה נפוצה להרדים תינוקות.

בפוסט שפרסמה הסבתא היא כותבת בכאב: "שלום ברצוני לשתף אותכם הורים יקרים במקרה מזעזע שקרה לילד שלנו בגן (צונזר), קשרו את הילד כמו שאתם רואים הוא בקושי נושם עם הרבה בכי ודחפו לו מוצץ, עשיתי ביקור פתע בגן הזדעזעתי מהמראה הגננות ישבו בחצר עישנו סיגריות והילד בחדר שוכב קשור ולא זז, מהמראה הזה איבדתי הכרה, הגננות אמרו שכל ילד שבוכה הם קושרים אותו ככה ומענישים אותם, הורים לשתף לשתף!!!כל זה יכול לקרות עם הילד שלכם, שכולם ידעו מה שקורה בגן".


הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.