באזזנט

תמונה – טוויטר נאור יחיא

סתימת פיות?

איומים על הנשיא הנבחר הרצוג: "מומלץ לו להתעדכן בהתאם ומהר"

זעם בשמאל

בכירי מפגיני השמאל מהפגנות בלפור נגד ראש הממשלה נתניהו, יפגינו הערב מול ביתו של הנשיא הנבחר יצחק הרצוג בתל אביב, בעקבות החלטתו למנות את נאור יחיא, דוברו לשעבר של ראש הממשלה נתניהו לתפקיד דובר הנשיא.

העיתונאית אורלי בר לב הזהירה את הרצוג: "‏נראה שהנשיא הנבחר לא חי כאן בשנה האחרונה ולא הבין את התהליכים שהחברה הישראלית עוברת. יש כאן ציבור ער ונחוש שלא יוותר על שלטון נקי משקרים, הסתה, פילוג ושחיתות.

עוד כתבה בר לב: "קבוצות מחאה מארגנות הפגנה הערב מול ביתו של הרצוג בת"א. רוח העם ערכית יותר מרוח הנשיא הנבחר. מומלץ לו להתעדכן בהתאם ומהר", הזהירה בר לב את הרצוג.

איש התקשורת אבי גרינצוויג תקף: ‏כך נראית רדיפה קומוניסטית. כל חטאו של נאור יחיא שהוא עשה את עבודתו נאמנה, אבל הוא לא שייך ל"מפלגה" ולכן אין אישור להעסיק אותו. כבוד הנשיא הרצוג, בחרת נכון. אל תתייחס ברצינות לברלב ודומיה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.