באזזנט

תמונה – טוויטר אמיר חייק

הרשת זוכרת

מבוכה ללפיד: השגריר החדש לאמירויות לעג להסכם

שעה קלה לאחר הכרזת שר החוץ יאיר לפיד על מינוי מקורבו אמיר חייק לשגריר היוקרתי באיחוד האמירויות, נחשפים עוד ועוד ציוצים שפרסם חייק בהם לעג להסכם השלום עם המדינה הערבית העשירה שחתם ראש הממשלה נתניהו.

בציוץ שפרסם בעבר כתב חייק, ‏"כמות המצייצים מאיחוד האמירויות שחיכו לרגע ההודעה על ההסכם ופתאום צצו – מעוררת תמיהות."

בציוץ נוסף שפרסם כותב חייק על ההסכם שלום עם דובאי, "‏יש שלום חשוב מאין כמוהו עם מצרים. יש שלום חשוב מאין כמוהו עם ירדן. השלום עם איחוד האמירויות חשוב מאד אבל זו טעות גדולה לכנות אותו שלום אחר ולדרג אותו מול ההסכמים הקודמים."

בציוץ נוסף שפרסם חייק על הסכם השלום הוא לעג, "‏מאד שמח על כל הסכם שלום ונורמליזציה. בלי טיפת ציניות. רק אם אפשר לראות את ההסכמים ועל מה חותמים, זה יהיה נפלא עוד יותר."

העיתונאי ברק רביד תקף את לפיד שהודיע לאיתן נווה עשר דקות בלבד לפני שהוציא הודעה לתקשורת, "‏לגיטימי למנות מינוי פוליטי לשגרירות באבו-דאבי. פחות לגיטימי להודיע על זה לדיפלומט המקצועי שהחזיק שם את העמדה בחצי השנה האחרונה 10 דקות לפני ההודעה לתקשורת (ואחרי שהכתבים כבר שמעו על זה חצי שעה לפניו)".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.