באזזנט

קרדיט תמונה: לשכת נתניהו

מחלל שבת

מפרגנים לבנט: החרדים דורשים התנצלות מנתניהו

‏זעם במפלגות החרדיות נגד ראש הממשלה לשעבר נתניהו שפרסם במהלך השבת הודעה מצולמת ושיחה שקיים עם זוכת המדליה לינוי אשרם.

IMG_20210807_232014_204

ח"כ אריה דרעי תקף: ‏״ההודעה שהוציא יו״ר האופוזיציה נתניהו בעיצומה של שבת קודש פגעה בהמוני יהודים שומרי השבת, ופגעה בשותפיו הנאמנים ששבת קודש יקרה מאד לליבם. מר נתניהו, השבת שמחלה על כבודה – אין כבודה מחול!״.

ח"כ משה גפני תקף: "המשחקים האולימפיים הם לא פיקוח נפש. ראש האופוזיציה הוא תפקיד ממלכתי, ואסור היה להוציא הודעה עם חילול שבת".

ח"כ יעקב ליצמן תקף: "מצערת מאד העובדה שיו״ר האופוזיציה נתניהו לא מצא לנכון להמתין לצאת השבת כדי לברך על ההישג האולימפי בטוקיו, ובחר לחלל שבת בפרהסיה, ללא צורך אמיתי. מצופה ממי שנושא בתואר ממלכתי לכבד את יום השבת, כפי שעשו במקרה זה, הנשיא ורה״מ (בנט)".

‏ח"כ בצלאל סמטטריץ' פירגן לראש הממשלה בנט ותקף את נתניהו: "שמח על הזהב של לינוי, עצוב על חילול השבת, שמח שרה"מ והנשיא המתינו לצאת השבת עם הברכות, עצוב שנתניהו הוציא הודעה בעיצומה של השבת, שמח שיותר ויותר יהודים שומרים שבת, עצוב שיש כאן מי שמנצלים את המדליה לצחוק על השבת ושומריה, שמח שכמו לאורך כל ההיסטוריה השבת ושומריה ינצחו".

העיתונאי החרדי אריה ארליך תקף: "צר לי שיו"ר האופוזיציה נתניהו לא התאפק מלהתקשר ולהוציא הודעה בעצם השבת הקדושה על זכייה בתחרות ספורט. זה לא פיקוח נפש, לא דחוף בכלל, לגמרי סובל דיחוי. לצערי, הצעד הוא סכין בלב השבת ופגיעה קשה בציבור דתי, חרדי ומסורתי ענק שהולך עם נתניהו דרך ארוכה. מצפה ממנו שיתקן את הנזק ויתנצל".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

בכיר בקהילת הגאה

2 ימים ago

הטרור הפלסטיני

7 ימים ago
נקראות עכשיו
  LIVE

בכיר בקהילת הגאה

2 ימים ago

הטרור הפלסטיני

7 ימים ago

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.