באזזנט

תמונה – מלון דן כרמל חיפה

תיק 5000?

נחשף: נתניהו קיבל הנחה על סוויטה במלון

ראש האופוזיציה בנימין נתניהו מסתבך? על פי דיווח של העיתונאי מיכאל שמש ב'כאן חדשות' ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו קיבל הנחה של אלפי שקלים על סוויטה במלון דן בחיפה.

עוד דווח, כי ראש הממשלה נע בתקופה האחרונה בין מלונות בירושלים, נתניה וחיפה בגלל מזגן שהתקלקל בביתו הפרטי בקיסריה.

יו"ר האופוזיציה נתניהו מסר בתגובה: "המזגן בבית משפחת נתניהו אכן מקולקל כבר זמן רב, ומשפחת נתניהו שילמה עבור תיקונו מכיסה הפרטי. אבל בעוד שהמדינה סירבה בתוקף לתקן אותו בזמן שנתניהו היה ראש ממשלה, היא לא היססה לאשר שיפוץ של 23 מיליוני שקלים בביתו הפרטי של בנט ברעננה ובביתו הפרטי של לפיד בת״א‏. לא נתניהו- משפצים!".

עוד נמסר: "ראש הממשלה לשעבר נתניהו לא ידע שקיים הבדל במחיר בין החדר שהוזמן, לזה שקיבל בפועל. משהובא הדבר לידיעתו- הורה מיד לשלם את ההפרש."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
להתראות בערב
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.