באזזנט

תמונה – טוויטר

תיעוד קשה

הטרור מעזה: לוחם מג"ב נפצע אנוש מירי מחבל

ארגון הטרור חמאס מפיץ תיעוד קשה מגבול רצועת עזה, בו נראים מאות מתפרעים על גדר הגבול, כשלפתע מחבל מתקרב ויורה לעבר לוחם מג"ב שנפצע אנוש.

שר האוצר לשעבר ישראל כץ תקף: ‏"חולשה מזמינה אלימות. תקריות הגדר בעזה והפגיעה החמורה בלוחם מג״ב באים אחרי העדר התגובה לירי על שדרות ואחרי סיכום העברת הכסף הקטרי לעזה. לא רוצים להרגיז את עבאס? מחכים להעברת התקציב? דין שדרות כדין ת״א".

עיתונאי ידיעות אחרונות יוסי יהושע הגיב: ‏אוגדת עזה קיבלה (בצדק) שבחים על תפקודה בהגנה ב׳שומר החומות׳ בסיכול היוזמות ההתקפיות של חמאס על הגדר. הפעם נראה שההיערכות היתה לקויה. אולי סמכו על חמאס. האחריות גם על פיקוד דרום והמטכ״ל שידעו על ההתפרעויות מראש".

קשה לצפייה

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
להתראות בערב
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.