באזזנט

תמונה – ישראל כהן

שנאת חינם

ארגון השמאל חוגג: טופז לוק שבר את ידיו בתאונה

רפואה שלמה – תנועת השמאל 'קומי ישראל' פרסמו מספר פוסטים הלועגים ליועצו של נתניהו טופז לוז ששבר את ידיו בתאונת אופניים לפני מספר ימים ומאושפז במצב בינוני בבית החולים.

"פוליטיקה בצד רגע: לאף אחד לא מגיע לעבור את מה שטופז לוק עבר. ולכן החלטנו לקנות לו אופניים חדשים בשביל לעודד אותו מעט", נכתב בציוץ שפרסמו בדף הטוויטר של ארגון השמאל.

בתגובה תקפו הגולשים את הציוצים המבישים: ‏"צייצתי מוקדם יותר ציוץ שמעט לעג על טופז לוק שמאושפז בבי"ח לאחר ששבר את שני ידיו בתאונת אופניים. מיד אח"כ מחקתי. כאחד שראה בתי חולים רבים ובילה בהם ימים וחודשים רבים במסגרת המשפחתית, אסור לצחוק על אדם שנפגע ומאושפז ו/או נתון במצב רפואי לא קל. גם אם הוא מייצג עבורי דוגמא לגועל".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.