באזזנט

תמונה – פייסבוק

המערב הפרוע

מטורף: שוטרים הותקפו באלימות בכפר קאסם

‏אלימות נגד שוטרים

שוטרים הותקפו באלימות כשביקשו לערוך חיפוש במתחם השייך לאנשי השמירה של התנועה האיסלמית בכפר קאסם לאחר שקיבלו דיווח על חטיפת אזרח למתחם.

בתיעוד שהופץ ברשת נראים השוטרים מותקפים באלימות קשה לאחר ששוטר השתמש בטייזר נגד אחד החשודים.

ראש הממשלה לשעבר נתניהו תקף: "אני מגנה בתוקף את תקיפת השוטרים בכפר קאסם. כשהממשלה של בנט תלויה במנסור עבאס ובאחים המוסלמים, עבריינים במגזר הערבי מרימים את הראש ומעזים לפגוע בשוטרים שלנו. זו חציית קו אדום שאסור לעבור עליה לסדר היום. יש למצות את מלוא חומרת הדין עם כל מי שהיה מעורב במעשה האלימות הנפשע הזה."

שר האוצר לשעבר ישראל כץ תקף: "שוטרי משטרת ישראל הותקפו באכזריות ע״י מליציה פרטית של התנועה האיסלמית בכפר קאסם, כאשר הגיעו לביצוע מעצרים. שפל חדש וחסר תקדים. תלות הממשלה ברע״מ מעבירה מסר ברור של חולשה והפקרות לגורמים האלימים ברחוב הערבי וכעת עבאס עוד יחלק להם מיליארדים לחיזוק כוחם והשפעתם. רק בישראל".

חבר הכנסת מיקי זוהר: ‏"הכאת השוטרים בכפר קאסם היא חציית קו אדום מהחמורים שראיתי. המדינה צריכה להעניש את התוקפים באופן לא פרפורציונאלי כדי שמקרים שכאלו לא יחזרו בעתיד. אין להרשות לאף אזרח באשר הוא להתנהג בצורה מחפירה שכזו כלפי אנשי חוק."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.