באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

ללא חרדים

ליברמן מאיים על בנט: "אנחנו לא נהיה שם"

שר האוצר אביגדור ליברמן פתח את ישיבת סיעת 'ישראל ביתנו' באיום מרומז ששיגר לעבר חבריו בקואליציה.

בפתח דבריו אמר ליברמן, "לאחרונה שמעתי כל מיני דיבורים על הרצון של כמה גורמים בקואליציה לצרת את ש"ס ויהדות התורה, אז קודם כל אם זה קורה אנחנו לא נהיה שם"

עוד תקף ליברמן, "לאמירה הזו והרצון לצרף את החרדים לקואליציה יש משמעות, והשלכות מרחיקות לכת. דבר ראשון ואני חוזר ואומר, אם אכן מישהו מתכוון לצרף את ש"ס ויהדות התורה לקואליציה ישראל ביתנו לא תהיה שם. והמשמעות היותר מרחיקה לכת, צירוף ש"ס ויהדות התורה זה אומרת שנתניהו חוזר לשלטון" .

ליברמן המשיך והבטיח, "אנחנו לא נשב עם נתניהו והחרדים באותה קואליציה".

במקביל שר החוץ לפיד קרא לחברי הקואליציה להתאפק ולא לתקוף את אחד את השני: "קורא לחבריי בקואליציה להתאפק עוד כמה שבועות, אחרת, עם ישראל והבוחרים לא יסלחו לכם. בימים האחרונים חברי כנסת ושרים מתבטאים כאילו הממשלה הזו מובנת מאליה, אבל היא נס".

פרשנית הכנסת מזל מועלם הגיבה, "זה מראה שהענינים בתוך קואליציית השינוי, הם לא כאלה ירח דבש וסבבה, זה נשמע כמו אמירה של לפני בחירות".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.