באזזנט

תמונה – לשכת רה"מ לע"מ

פוליטיקה קטנה

התרברב: בנט חשף מבצע כושל של המוסד

במהלך נאומו במליאת הכנסת, חשף ראש הממשלה בנט על מבצע נועז ומורכב שביצעו אנשי המוסד בניסיון לאתר מידע על מקום קבורתו של הנווט הנעדר רון ארד.

פרשן חדשות 12 אמנון אברומוביץ' תקף את התנהגותו הילדותית כלשונו של בנט, ואף חשף ציטוט של ראש המוסד על המבצע שהוגדר ככישלון ולא השיג שום מידע.

כתב וואלה יקי אדמקר תקף: "אז בנט התהדר היום בכנסת במבצע "רחב מימדים ונועז" שהוגדר ככישלון? לא, זה שיא השיאים".

פרשן ערוץ 13 רביב דרוקר תקף את בנט, "המטרה האמיתית הייתה, לנסות להיראות כמו ראש ממשלה שמביא איתו לדוכן הכנסת ידיעות סודיות שהוא יכול לעדכן, זה היה מיותר זה היה מאולץ זה היה מלאכותי, וגם אם זה לא גרם נזק ביטחוני זה בוודאי לא גרם לתחושה שיש ביטחון עצמי לראש הממשלה שהוא ראש הממשלה ולא צריך להתהדר במידע סודי כזה".

מקורב לראש הממשלה לשעבר נתניהו הגיב לערוץ 20: "נתניהו אישר מספר מבצעים של המוסד בעניינו של רון ארד ואחרים. לא טרח לפרסם לפני שיש ממצאים אמיתיים"

https://twitter.com/Judeoespanol/status/1445073860123058193?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
לא הסכמת לקלון
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.