באזזנט

תמונה – סוכנות הידיעות הירדנית

בברכת בנט ושקד

סערה בימין: עבאס והשייח הקיצוני נפגשו עם מלך ירדן

זעם בימין: יו"ר רע"מ מנסור עבאס נפגש עם מלך ירדן כשהוא מלווה בשייח' כמאל ריאן מבכירי התנועה האסלאמית הידוע בעמדותיו הקיצוניות נגד ישראל.

בראיון לגל"צ לאחר פגישתו המדינית בירדן, קרא ח"כ מנסור עבאס לממשל האמריקני להקים קונסוליה פלסטינית בירושלים, "ארה"ב כבר הכירה בירושלים כבירת ישראל, מן הראוי שיהיה צעד מאזן. אם הצעד הזה יתרום להשכנת שלום – מה טוב"

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו תקף: "בנט ממשיך במכירת החיסול של ישראל. ראש הממשלה בפועל, מנסור עבאס, נפגש היום עם מלך ירדן. לפי ההודעה הרשמית של ירדן: ״השניים דנו בהתפתחויות בשטחים הפלסטיניים, מלך ירדן הדגיש את עמידתו לצד האחים הפלסטיניים במאמצם להשיג את זכויותיהם״.

האם השכולה מירב חאג'ג זעמה על התמונות שפורסמו מפגישת עבאס והשייח עם מלך ירדן, "‏אנחנו שבוע זועקים מדם ליבנו על עמותות הטרור של רעמ, ובסוף אחד הבכירים שלהם כאמל עליהן שהיה יו"ר עמותת אלאקצא ותמך בחמאס בזמן מלחמת צוק איתן ממש תומך מחבלים ואויב, ואיתו עבאס נוסע עם לפגישה מדינית עם מלך ירדן באישור בנט? ולא מתבייש להצטלם איתו ממש אצבע משולשת לכולנו."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
להתראות בערב
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.