באזזנט

תמונה – ארכיון לע"מ

דרמה בבית המשפט

עד המדינה חפץ בעדות דרמטית: "נתניהו לא שלח אותי לסייע לאלוביץ"

עד המדינה ניר חפץ, יועץ התקשורת לשעבר של נתניהו החל הבוקר את עדותו בבית המשפט המחוזי בירושלים בתיק 1000. לדיון בבית המשפט התייצבו מספר חברי כנסת מהליכוד בכדי לתמוך בראש האופוזיציה נתניהו שהתייצב גם הוא לדיון בבית המשפט.

בפתח הדיון, הפרקליטות עדכנה את פרקליטי נתניהו בעניין רענון עדותו של חפץ: ״חפץ אמר שנתניהו לא שלח אותו לדבר עם פילבר בנושאי רגולציה

העיתונאי עמית סגל התייחס לעדות הדרמטית שנחשפה, "תזת תיק 4000 כולה נשענת על הוראות שעברו לכאורה מנתניהו כשר התקשורת לפילבר כמנכ"ל משרד התקשורת להיטיב עם אלוביץ׳. אם הפרקליטות מבשרת הבוקר שחפץ לא העביר כל הוראה כזו, נשארנו עם מה שנקרא ״שיחת ההנחיה״ ועם תנועת היד שבה לכאורה נתניהו מבהיר בתנועת יד שיש למתן את התהליכים שהטרידו את בזק. בתרגום לעברית: "הפרקליטות מודה שבשיחת הריענון אמר חפץ כי מעולם לא נשלח על ידי נתניהו לדבר עם פילבר על סיוע לאלוביץ."

עוד כותב סגל, "בחקירתו במשטרה, אחרי שהפך עד מדינה, אמר חפץ לגבי אחד המקרים שבהם דיבר עם פילבר וקרא לו להיטיב עם אלוביץ, שנראה לו הגיוני שזה מנתניהו ולא מרעייתו, כי שרה מבקשת רק דברים שליליים. על בסיס המשפט הזה הוכנס לכתב האישום סעיף שטוען שנתניהו העביר לפילבר הנחיות דרך חפץ. והנה הבוקר מודה הפרקליטות שסעיף 83 לכתב האישום הלך קאפוט".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
להתראות בערב
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.