באזזנט

תמונה – ארכיון הבית הלבן

מאוכזב מביבי

צפו: טראמפ תוקף את נתניהו ומפרגן לאבו מאזן "כמו אבא"

התהפך: נשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ תוקף בחריפות את נתניהו ומפרגן לגנץ ואבו מאזן בראיון לעיתונאי ברק רביד.

במהלך הראיון תקף טראמפ את נתניהו בגלל שבירך את הנשיא ביידן לפני שהתפרסמו תוצאות הבחירות הרשמיות בארה"ב, "ביבי נתניהו לפני שהעט בכלל יבש, לעשות הודעה (מצולמת) לג'ו ביידן ולדבר על הידידות המופלאה. הם לא היו מיודדים, מכיוון שאם הם היו מיודדים הם לא היו את העסקה מול אירן ונחש מה? עכשיו הם הולכים לעשות זאת שוב ואם הם יעשו את זה ישראל בסכנה גדולה מאוד".

עוד תקף טראמפ את נתניהו, "אני הייתי מאוכזב ממני אפילו ברמה האישית, כשיש לנו בחירות שהיו מכורות מראש כמו בבחירות במידנות עולם שלישי, אני חושב שזו תוכנה אישית איומה, לא דיברתי איתו מאז, שיילך להזדיין".

טראמפ הפתיע ופירגן לאבו מאזן, אני חשבתי שהנוא רוצה לעשות הסכם יותר מנתניהו. ואני אהיהי כנה הייתה לי פגישה מעולה איתו ובילינו הרבה זמן ביחד דיברנו על הרבה דברים והוא היה כמעט כמו אבא, אני מתכוון הוא היה כל כך נחמד הוא לא יכול היה להיות נחמד יותר ".

על שר הביטחון בני גנץ אמר טראמפ, "חיבבתי מאוד את גנץ, הוא לדעתי אדם שקל הרבה יותר לעשות איתו עסקה מול הפלסטינים. ביבי לא רצה לעשות שלום".

יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו הגיב למתקפה של טראמפ, "ראש הממשלה לשעבר מעריך מאוד את התרומה הגדולה של הנשיא טראמפ למדינת ישראל ולביטחונה. הוא גם מעריך מאוד את החשיבות של הברית האיתנה בין ישראל לארצות הברית ועל כן היה חשוב לו לברך את נשיא ארצות הברית הנכנס".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.