באזזנט

תמונה – באדיבות המשפחה

נמצאה הנערה

אחרי חשש כבד: הנערה היהודיה נמצאה בבוליביה

אתמול דווח על חשש לחטיפת נערה יהודיה בת 13 בבואנוס איירס בארגנטינה – הבוקר עודכן כי החשש לא היה לשווא – הנערה נמצאה בבוליביה, אך היא לא נחטפה ותחזור לבית הוריה בארגנגטינה.

על פי הדיווחים, נעמי שורוב נערה בת 13 מהקהילה החרדית בארגנטינה, נעדרה מאז אתמול (ד') בצהריים לאחר שככל הנראה הלכה להיפגש עם אלמוני אותו הכירה ברשת החברתית טיקטוק.

כשנודעה זהותו של הגר, אשר נשא שם איסלאמי מובהק ונוכח גילה הצעיר של הנערה – בקרב יהודי הקהילה עלה החשש שמדובר בחטיפה ובבגיר שפועל בזהות בדויה תוך שמציג עצמו כנער בן 16 וככל הנראה אחראי להיעדרותה של הנערה.

רב הקהילה היהודית מסר בתחילה, אנחנו מודאגים שהרשויות לא החלו לפעול בזמן. מסתבר כי הלחץ עשה את שלו, הנערה הצעירה אותרה בידי אביו של הצעיר, עמו יצרה המשטרה המקומית קשר. שלומה טוב והיא צפויה לחזור היום לביתה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.