למרות הסקרים

עמית סגל: "משוכנע שימינה לא עוברת אחוז חסימה"

תמונה – חדשות 12

סקר שהתפרסם הבוקר הראה שניר ברקת במידה ויעמוד בראשות הליכוד יביא 29 מנדטים. עמית סגל שהתראיין הבוקר אצל ינון מגל ובן כספית ברדיו 103 סיפק הערכה מעניינת, לפיה, למרות שבסקר הנוכחי גדעון סער לא עובר עם תקוה חדשה וימינה מקבלת שישה מנדטים, בפועל הוא משוכנע שימינה בפועל לא תעבור.

"ברקת לא יעז להתמודד מול בנימין נתניהו" אמר עמית סגל בראיון, "אין על זה ויכוח" אמר בן כספית. "למה אני שם כוכבית על הסקר, ליד בנימין נתניהו לא צומחות מפלגות. אם ברקת יעמוד בראשות הליכוד, תקום מפלגה מימין לליכוד, נגיד מפלגה של ינון מגל עמיחי שקלי והצל – ועוד שניים"

"כל אדם שקורא את הסקר הזה וגם את הסקרים שלנו יודע שכמו שאמר קלוגהפט, אם אתה רוצה לדעת כמה מנדטים ימינה תקבל – קח את הסקר האחרון חלק לשתיים פחות אחד. אתה זוכר שימינה כשקיבלה 10 מנדטים בסקרים, סיימה בשבע. כרגע במתכונת הזאת אני משוכנע שהיא לא תעבור, מהטעם הפשוט שהיום הבחירות נערכות שבנט ראש הממשלה במרכז תשומת הלב. מל היום בנט פה בנט בארצות הברית. מה יקרה כשיאיר לפיד ראש הממשלה ובנט שר הפנים?! שנית, ברור שתקום מפלגה ימנית נוספת שיקלי או מפלכה כלכלית או כל דבר אחר".

"אני טוען שלא חל שינוי רדיקלי בתוצאות הסקרים. כן קרה שבערך חצי מבוחרי ימינה אמרו רגע זה לא הממשלה שרצינו, ואז הלכו לזרועות הליכוד וסמוטריץ. הסיפור הוא כזה, לסער יותר קל להתאחד עם מפלגה אחרת, אני לא חושב שבנט יכול להרשות לעצמו להיות מספר שלוש אחרי שטעם את כס ראש הממשלה.. הממשלה הזו לא תתפרק בתוך חודשיים אבל גם לא תחזיק ארבע שנים."תוחלת החיים של הממשלה הזו היא בין שנה וחצי לשנתיים וחצי" סיכם עמית סגל את הראיון.

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=IIJHHI&c41t4nzVQ=FJF

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!