באזזנט

תמונה – משטרת תאילנד

הסתבך עם החוק

תאילנד: התייר הישראלי יצא שלילי לקורונה

‏חשש מעונש כבד: משטרת תאילנד מפרסמת תמונות חדשות ממעצרו של התייר הישראלי אוהד ברוך שנמלט בבידוד מתאילנד ויצא חיובי לקורונה בבדיקה הראשונה.

בשלוש בדיקות נוספות שביצע ברוך במעצרו הוא יצא שלילי לקורונה אך המשטרה עדיין מתעקשת ומבקשת מבית המשפט להטיל עליו עונש מאסר של שנתיים על ההימלטות מבידוד והפצת מחלה.

העיתונאי יעקב איילון צייץ, "אבל היות וברח מהבידוד לפני קבלת תוצאת הבדיקה הראשונה לאחר נחיתתו, הוא צפוי לעונש של שנתיים מאסר".

כזכור, התייר הישראלי יצא חיובי בבדיקת הקורונה שביצע מיד עם נחיתתו, בעקבות התוצאה וההימלטות שלו ממלונית הבידוד פתחה משטרת תאילנד במרדף של יומיים שבסופה הוא נתפס יושב במסעדה בקוסמוי. הוא נעצר והובל לחקירה.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.