באזזנט

תמונה – Facebook

מאויים

"נעשה לו בלאגן" – מי מאיים על חייו של בן גביר?

המשטרה מפרסמת הבוקר כי נערכה שיחת אזהרה עם תושב הצפון שהתבטא בימים האחרונים ברשתות החברתיות כנגד חבר הכנסת איתמר בן גביר.

על פי הפרסום שיחת האזהרה נערכה לקראת קיום כנס של חבר הכנסת בן גביר הערב במגדל העמק. המשטרה הודיעה כי מהתבטאויותיו של תושב הצפון משתמע כי הוא מתכנן להגיע לכנס, לעורר מהומה ואף לפעול באלימות כנגד בן גביר.

"אני מתכנן לעשות לו שם בלאגן", נכתב באחת ההודעות של תושב הצפון.

בן גביר מגדל העמק

הכנס ייערך כאמור הערב באולם בית הכנסת נחלת הבנים במגדל העמק. בסרטון לכבוד הכנס קורא בן גביר לתושבים להגיע לכנס ואומר: "תושבי מגדל העמק, יום ראשון ז' בשבט ה-9.1 אני אצלכם. בשדרות נחלת הבנים בבית כנסת נחלת הבנים ואני קורא לכם לבוא, נדבר על הבעיות במגדל העמק. על הפתרונות במגדל העמק, על איך מצילים את מדינת ישראל".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.