קרדיט תמונה: הקמפיין של ברק

רק לא ביבי

קמפיין הבחירות של ברק: "מדינת נתניהו או מדינת ישראל?"

עודכן: 07.07.19 בשעה 11:03
ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק חושף את שם המפלגה החדשה בקמפיין בחירות חדש שעלה הבוקר לרשתות החברתיות "קיבלנו הזדמנות שניה רגע לפני שהחשוד מבלפור מפרק את הדמוקרטיה הישראלית" - צפו בסרטון ובקמפיין החוצות שיעלה.

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק חושף את שם המפלגה החדשה 'ישראל דמוקרטית' בקמפיין בחירות שעלה הבוקר לרשתות החברתיות "קיבלנו הזדמנות שניה רגע לפני שהחשוד מבלפור מפרק את הדמוקרטיה הישראלית" כך אומר ברק בסרטון.

אהוד ברק הודיע אתמול על השקת מפלגתו החדשה שתתמודד בבחירות הקרובות כשהיעד ברור – להדיח את נתניהו מראשות הממשלה. שם המפלגה הנבחר 'ישראל דמוקרטית' וצוות הקמפיין יורכב מאנשי הפרסום ממשרד ראובני פרידן – הבעלים אודי פרידן והמנכ"ל זיו קורן. מי שתצטרך אליהם היא היועצת האסטרטגית נילי רייכמן ששימשה בעבר דוברת הליכוד ומנהלת קמפיין יש עתיד בבחירות 2013.

על פי עיתונאי ynet אטילה שומפלבי, מקמפיין ברק כבר נצפתה נטישה, לאחר שאיש הדוברות והאסטרטגיה הבכיר ליאור חורב פרש ממנה בטענה כי תקציב הקמפיין של המפלגה החדשה אינו מספק.

הקמפיין החדש שמושק לקראת הבחירות שיתקיימו בעוד חודשיים וחצי עולה תחת הכותרת "ישראל דמוקרטית" כאשר המסר במרכז – "מדינת נתניהו או מדינת ישראל".

ממטה אהוד ברק נמסר: "מדינת ישראל נמצאת רגע לפני פירוק מוחלט של הדמוקרטיה הישראלית. רגע לפני שאנחנו מוותרים על כל מי ומה שאנחנו. זה איום אסטרטגי לא פחות גדול האיום האיראני. הבחירה של כל אחת ואחד מאתנו היא בין מדינת ישראל או מדינת נתניהו. בין ריסוק הדמוקרטיה הישראלית, פגיעה מכוונת בשלטון החוק, בבית המשפט ובמשטרת ישראל, בין רמיסה מוחלטת של הממלכתיות והסולידריות הישראלית – לבין המדינה היהודית והדמוקרטית שישראל צריכה, ראויה ויכולה להיות. עכשיו הזמן להחזיר את התקווה והאומץ לישראל, להתאחד והחזיר את ישראל לפסים".

הקמפיין של ברק
הקמפיין של ברק

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

עושה באזז

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל

תיעוד: צעקות על רה"מ נתניהו בטקס הזיכרון

"תתבייש"

יאיר לפיד: "הנופלים לא מתו בשביל שישראל תיראה ככה"

שכול ופוליטיקה

תיעוד: צעקות על יאיר גולן בטקס זיכרון

כמעט רמטכ"ל

מרגש: הנאום המרטיט של הרמטכ"ל כוכבי

יהי זכרם ברוך

יעלון לעמית סגל: "אתה מחפש בערימות"

יעלון vs סגל