הם מפחדים?

התמונה שהקפיצה את דובר נתניהו ובנו

תמונה – מארק ניימן, לע"מ
"קיבלתי את בלייזר מוקדם השבוע": דובר ראש הממשלה נתניהו ובנו יאיר, יוצאים הבוקר במתקפת ציוצים נגד יריבתו המרה של נתניהו, שרת המשפטים לשעבר איילת שקד שקיבלה הבוקר את הכותרת הראשית בעיתון 'ידיעות אחרונות' - איילת שקד בתגובה: "זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שאשה עומדת בראש מפלגת ימין, כנראה שקשה לו להתרגל לזה"

בנו של ראש הממשלה ממשיך לתקוף ברשתות החברתיות את שרת המשפטים לשעבר איילת שקד על קשריה עם מו"ל 'ידיעות אחרונות' נוני מוזס. הבוקר צייץ יאיר נתניהו בזעם על הכותרת הראשית שקיבלה השרה, ולא בפעם הראשונה: "מי אמר סיקור אוהד מנוני בעקבות חוק ישראל היום ולא קיבל"

‫מישהו יודע מה הסיבה ששקד יזמה וקידמה את ״חוק ישראל היום״ לסגירת כלי התקשורת הימני היחיד במדינה באותו זמן? ‬

Posted by Yair Netanyahu on Monday, July 22, 2019

במקביל, גם דובר ראש הממשלה נתניהו יונתן אוריך, התייחס לכותרת וצייץ בהומור "קיבלתי את בלייזר מוקדם השבוע"

השרה איילת שקד הגיבה במהירות על הציוץ ואמרה: ""זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שאשה עומדת בראש מפלגת ימין, כנראה שקשה לו להתרגל לזה"

גולשים רבים זעמו על הכותרת הפרובוקטיבית שבחר דוברו של ראש הממשלה נתניהו "האם אישה שהיא פוליטיקאית, ונראית טוב, צריכה להצטלם כמו סבתא זקנה ולהסתיר את המראה שלה, או שהיא יכולה להפגין אני נראית טוב ואני לא צריכה להסתיר את זה
מה דעתכם? (אני חושבת שהתגובה של אוריך מגעילה ומחפיצה ללא קשר לדעות הפוליטיות של איילת שקד), כתבה הגולשת יסכה, בתגובה לציוץ של יונתן אוריך.

גם יועץ הדיגיטל של רה"מ נתניהו, טופז לוק לא נשאר אדיש וריטווט את הכותרת מעיתון מידיעות אחרונות וכתב: "ממליץ להם לא לשרוף שוב קולות של הימין ולפגוע במחנה בגלל אגו"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.