קרדיט תמונה: פייסבוק איילת שקד

ללא עוצמה יהודית

שקד תעמוד בראשות 'איחוד מפלגות הימין'

עודכן: 28.07.19 בשעה 19:24
התפתחות פוליטית: יו"ר הבית היהודי הרב רפי פרץ הודיע בציוץ בטוויטר, כי וויתר על המקום הראשון למפלגת 'הימין החדש' בראשות איילת שקד, שתוצב במקום הראשון ברשימת איחוד מפלגות הימין. האחדות בימין כרגע ללא ללא מפלגת עוצמה יהודית שהודיעו על ריצה משותפת עם מפלגת 'נעם' החדשה - פייגלין בתגובה: "יצא המרצע מהשק, נרוץ לבד" - חדשות
ראשי >

דרמה פוליטית: יו"ר מפלגת 'הבית היהודי' הודיע בטוויטר כי הגיע להסכמות עם יו"ר 'הימין החדש' איילת שקד, והיא תעמוד בראשות 'איחוד מפלגות הימין' בבחירות לכנסת ה-22. "שמח לבשר ששוחחתי עם איילת שקד לפני דקות אחדות, הסכמנו כי מתוך אחריות לאומית ודאגה לממשלת הימין והציונות הדתית איילת תעמוד בראש איחוד מפלגות הימין. אחדות היא מטרה משותפת של כולנו, הערב נתכנס לסגור את פרטי הריצה המשותפת ונצא לדרך״.

וויתר על המקום הראשון
וויתר על המקום הראשון

.
יו"ר מפלגת 'זהות' הגיב על האיחוד בימין בדף הפייסבוק שלו: "חברות וחברים יקרים. יצא המרצע מהשק", על אף שבאופן אישי הבאתי בבחירות האחרונות הרבה יותר קולות מאילת ומנפתלי (שחלקו ביניהם את הובלת הימין החדש), ועל אף שידנו מושטת לחיבור כבר למעלה מחודש, העדיפה שקד לנהל משא ומתן עם כל המפלגות שמימין לליכוד, מלבד זהות", האשים משה פייגלין את איילת שקד.

עוד הוסיף פייגלין: "זהות תרוץ בעצמה, במלוא המרץ בכדי להבטיח שלמחנה החירות יהיה ייצוג מכובד מאוד בכנסת הקרובה. בכל הנוגע לטענות על פיצול קולות הימין – נא לפנות לאילת שקד."

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

עושה באזז

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל

תיעוד: צעקות על רה"מ נתניהו בטקס הזיכרון

"תתבייש"

יאיר לפיד: "הנופלים לא מתו בשביל שישראל תיראה ככה"

שכול ופוליטיקה

תיעוד: צעקות על יאיר גולן בטקס זיכרון

כמעט רמטכ"ל

מרגש: הנאום המרטיט של הרמטכ"ל כוכבי

יהי זכרם ברוך

יעלון לעמית סגל: "אתה מחפש בערימות"

יעלון vs סגל