פייק ניוז

זהבה גלאון: "מקומו של יאיר נתניהו בכלא לצד אבא שלו"

תמונה – ערוץ הכנסת
יו"ר מר"צ לשעבר זהבה גלאון יוצאת במתקפה נגד יאיר נתניהו ששיתף מודעת אבל מפוברקת של מרץ - אהוד ברק מגיב לראשונה על התאבדות שותפו לשעבר, הפדופיל ג'פרי אפשטיין - צפו

יו"ר מרצ לשעבר, זהבה גלאון, יוצאת במתקפה נגד יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה נתניהו, ששיתף ברשתות החברתיות תמונה מפוברקת של מודעת אבל, שמפלגת מר"צ כביכול פרסמה על העבריין הפדופיל ג'פרי אפשטיין, שהתאבד הבוקר בתאו בכלא בארה"ב. וכך כותבת זהבה גלאון בזעם: "מקומו של יאיר נתניהו בכלא לצד אבא שלו. טינופות חסרי מוסר ובושה, סוחרי פרופגנדת שקרים מהסוג הנתעב ביותר. הנחתום מעיד פה אך ורק על עיסתו והיא עשויה כולה מאשפה."

הפוסט הזועם של זהבה גלאון
הפוסט הזועם של זהבה גלאון

מקומו של יאיר נתניהו בכלא לצד אבא שלו. טינופות חסרי מוסר ובושה, סוחרי פרופגנדת שקרים מהסוג הנתעב ביותר. הנחתום מעיד פה אך ורק על עיסתו והיא עשויה כולה מאשפה.

Posted by ‎זהבה גלאון Zehava Galon‎ on Saturday, August 10, 2019

יו"ר המחנה הדמוקרטי אהוד ברק, התראיין הערב לספי עובדיה בחדשות 13, והתייחס להתאבדות של חברו הפדופיל ג'פרי אפשטיין בתאו בכלא.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.