דיון סוער

בן גביר מאיים לתבוע את סתיר שפיר בחצי מיליון ש"ח

תמונה – עוצמה יהודית
מאיים בתביעה: עו"ד בן גביר יגיש תביעה נוספת נגד סתיו שפיר על סך חצי מליון ש"ח, לאחר שהשוותה אותו להיטלר - חדשות

שידור חי: המשך הדיון בוועדת הבחירות בבקשה לפסול את מעומדי עוצמה יהודית – כך נזרקה סתיו שפיר מהוועדה >> https://buzznet.co.il/news/elections/17981/

Posted by ‎באזזנט‎ on Wednesday, August 14, 2019

עו"ד איתמר בן גביר, מראשי עוצמה יהודית יגיש תביעה נוספת נגד חברת הכנסת סתיו שפיר על סך חצי מליון ש"ח. זאת לאחר ששפיר השוותה הבוקר (ד') בחשבון הטוויטר שלה בין בן גביר למנהיג גרמניה הנאצית אדולף היטלר.

שפיר הגיבה לציוץ שהעלה כתב 'ווינט' רן בוקר, בו ציין כי רינו צרור נזף הבוקר בשידור בגלי צה"ל בשפיר, לאחר שזו נזפה בו קודם על שאפשר לעו"ד בן גביר להתראיין בשידור. שפיר צייצה בתגובה: "‌‎רן היקר, בלי להשוות, חלילה – את היטלר היית מעלה לשידור? חופש ביטוי כן – הסתה לגזענות, לא. חופש ביטוי כן, פגיעה בדמוקרטיה – לא.
בלי פחד".

כזכור, בן גביר כבר הגיש בתקופת מערכת הבחירות הקודמת, גם אז בזמן הדיונים בוועדת הבחירות, תביעה נגד שפיר לאחר שגם אז השוותה את אנשי עוצמה יהודית לנאצים. לאחרונה הוגש כתב הגנה מטעמה של שפיר, והתביעה נגדה עדיין מתנהלת בבית המשפט.

לאחר דבריה של שפיר הבוקר, מודיע בן גביר כי יגיש נגדה תביעה נוספת על סך חצי מליון ש"ח: "סתיו שפיר, שהתחברה למחפיץ הנשים אהוד ברק ממשיכה להסית ולעשות זילות לשואה מחמת חוסר ידע משווע, וממשיכה להשוות את גדולי רוצחי העם היהודי לנאמניו ואוהביו. הגיע הזמן לעצור את ההסתה הפרועה שלה והגיע הזמן שתדע היא וכל מי שיסית כי יש מחיר לדבריו".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!