הולכים לבחירות

לפיד: "תרחיקו את הילדים מהטלוויזיה"

תמונה – לשכת רה"מ
בכיר 'כחול לבן ח"כ יאיר לפיד המאושם בטרפוד ממשלת אחדות תקף את ראש הממשלה נתניהו מעל בימת הכנסת: "הבחירות הולכות להיות פסטיבל של שנאה ואלימות וגועל" - נתניהו: "הם ניסו לעשות הכל כדי להקים ממשלת מיעוט עם תומכי הטרור איימן עודה ואחמד טיבי וגם בזה הם נכשלו" - ח"כ טיבי: "הבוס שלך מושחת הוא ילך לכלא" - צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס למצב הפוליטי בסרטון חדש: "בשעות האחרונות כחול לבן עושים מבול של ספינים. הם רוצים להסתיר את העובדה שהם עשו הכל כדי להימנע מהקמת ממשלת אחדות לאומית רחבה שהייתה מספחת את בקעת הירדן, מחילה את הריבונות הישראלית על היישובים ביו״ש. הם ניסו לעשות הכל כדי להקים ממשלת מיעוט עם תומכי הטרור איימן עודה ואחמד טיבי וגם בזה הם נכשלו. הם כפו עלינו בחירות חדשות. זה מיותר וכדי למנוע שזה יחזור על עצמו עוד פעם יש רק דבר אחד לעשות וזה לנצח ולנצח בגדול – וזה מה שנעשה."

ח"כ יאיר לפיד תקף את נתניהו במליאת הכנסת: "תרחיקו את הילדים מהטלוויזיה. הבחירות הולכות להיות פסטיבל של שנאה ואלימות וגועל. תדאגו שהילדים שלכם לא יראו טלוויזיה בחודשים הקרובים, שהם לא יראו מה אומרים להם נבחרי העם. מה שהיה חגיגה דמוקרטית הופך להיות הבושה של הבית הזה. לבחירות האלה יש רק שלוש סיבות – שוחד, מרמה והפרת אמונים." תקף לפיד.

ח"כ אחמד טיבי תקף את נתניהו: "האיש שוב חזר לסורו והא כינה אותנו תומכי טרור, מפה ועד לבחירות אני הופך בן לאדן חד משמעית, וחבריי יהפכו להיות דאעש כי האיש פשוט איבד את זה"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.