באזזנט

תמונה – כחול לבן

דרמה פוליטית

בציוץ: בני גנץ הדיח את ח"כ יברקן

ח"כ בני גנץ הודיע בציוץ בטוויטר, כי בתיאום עם בוגי יעלון יו"ר מפלגת תל"ם, הוא מדיח את ח"כ גבי יברקן שתכנן לערוק הערב מ'כחול לבן' למפלגת 'הליכוד' - צפו בתגובות ברשת

דרמה במפלגת כחול לבן: ח"כ גדי יברקן מהקהילה האתיופית הודח בציוץ בטוויטר שפרסם ח"כ בני גנץזאת בעקבות המגעים שקיים על מפלגת הליכוד על עריקה בתמורה למקום גבוה ברשימת הליכוד.
ח"כ בוגי יעלון מסר כי הודיע לפני מספר דקות לח״כ גדי יברקן, שנוכח התנהלותו והתנהגותו שמעידה יותר מכל על ערכיו, הוא מודח ממפלגת תל״ם ולא יכלל עוד ברשימת ׳כחול לבן׳ לכנסת ה-23."

העיתונאי עקיבא נוביק דיווח הבוקר, כי מקורבים לנתניהו הציעו לח"כ גדי יברקן מ'כחול לבן' לרוק בתמורה למקום ה-20 ברשימת הליכוד.

הגולשים ברשת לא נשארו אדישים להדחה הדרמטית והגיבו בהומור שחור


https://twitter.com/shimon1044/status/1217425032961544192?s=20

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.