קרדיט תמונה: כחול לבן

מקוששים קולות

לפיד לדתיים: "נשארה לכם אלטרנטיבה אחת"

עודכן: 16.01.20 בשעה 10:33
יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ התייחס לסערה במפלגות הימין ותקף את ראש הממשלה נתניהו: "נתניהו סוחר בתיק הביטחון כדי להכניס את יורשי כהנא לכנסת" - לפיד בפנייה לציונות הדתיות: "נשארה לכם אלטרנטיבה אחת במחנה הלאומי: כחול לבן"
ראשי >

יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ התייחס לסערת בן גביר ותקף את נתניהו: "אתמול קיבלנו הוכחה נוספת על מה בדיוק הבחירות. בזמן שיורים על תושבי הדרום טילים-נתניהו סוחר בתיק הביטחון כדי להכניס את יורשי כהנא לכנסת, ועושה הכל כדי להרכיב לעצמו ממשלת חסינות. מול זה ניצבת כחול לבן שתיאבק בממשלת ההדרה וההמרה. רק אתם תקבעו איזו ממשלה תקום כאן."

ח"כ יאיר לפיד התייחס לסערה בציונות הדתית וכתב: "פונה לציונות הדתית. לציונות הדתית האמיתית. הממלכתית, הציונית, הלא קיצונית. זו שמאמינה ביצירת גשרים ולא בפיצול ושנאה. זו שלא תצביע לרשימה שהכניסה אמש לשורותיה חבורה משיחית והומופובית בניגוד לכל ההבטחות. זו שלא תצביע לביבי כי היא מאמינה ביושר והגינות ומתקוממת מוסרית נגד השחיתות. נשארה לכם אלטרנטיבה אחת במחנה הלאומי: כחול לבן."

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה תקף את נפתלי בנט וכתב: "בואו נעשה סדר. רפי פרץ הוא הגיבור פה ובנט הוא הנבל. הוא התעקש עד הרגע האחרון להוציא את בן גביר, כדי לא להרגיז את חבריו השמאלנים בבראנז׳ה ובראשם אמנון אברמוביץ"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

עושה באזז

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021