באזזנט

תמונה – לשכת ח"כ טיבי

מקוששים קולות

צחוקים? ביבי וטיבי בקרב ציוצים בטוויטר

ראש הממשלה נתניהו שיתף ציוץ הומוריסטי (יש שיגידו רדוד) של שר התיירות יריב לוין (הליכוד) שכתב: "הבנתי שיש תקלה נרחבת בוואטספ. חבל, אחמד טיבי לא מצליח להעביר לבני גנץ הוראות מסודרות". - אחמד טיבי לא נשאר חייב והגיב: "נתניהו, תישאר במה שאתה טוב. עזוב את ההומור, תתמקד בשחיתות.." - טוויטר

כזכור, ח"כ אחמד טיבי שיגר איום מפורש לח"כ בני גנץ, במהלך דיון סוער בכנסת על הקמת וועדה שתדון על החסינות לנתניהו: "אם תמשיכו לדבר על סיפוח בקעת הירדן, ואם תעזו להתקדם בכיוון הזה, בני גנץ יישאר לעד יו"ר האופוזיציה"

في نهاية هذا العام.. ستشهد الأرض أننا أصحاب البلد.. وستلفظ يوما أوباش المستوطنين والمتطرفين منها الى مزابل التاريخ… نعم الى مزابل التاريخ.ردّي بالأمس كان "على مقاسهم": النائبة المتطرفة ومدير منظمة "رچاڤيم" الفاشية الذين حضروا للجلسة لمنع تجميد قانون الهدم (كمينتس) واتهامنا بالارهاب وتحريضهم لهدم البيوت العربية ومطالبتهم الوقحة بعدم التحدث بالعربية.كل عام وشعبنا بخير..

Posted by ‎Ahmad Tibi احمد طيبي‎ on Tuesday, December 31, 2019

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.