קרדיט תמונה: קובי גדעון, לע"מ

בדרך לטראמפ

נתניהו: "יחד איתו נעשה היסטוריה"

עידכון אחרון לפני שנה 1
גנץ בדרך: ראש הממשלה נתניהו המריא לארה"ב לפגישה בבית הלבן עם נשיא ארה"ב טראמפ: "אני הולך להיפגש עם הנשיא טראמפ מחר וביום שלישי - יחד איתו נעשה היסטוריה" - ריקלין: "חייב לומר שנתניהו נראה לי נרגש מאוד בניגוד לטיסות אחרות" - צפו
ראשי >

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו עם המראתו לוושינגטון

ראש הממשלה בנימין נתניהו עם המראתו לוושינגטון:"לפני 5 שנים יצאתי לוושינגטון לקונגרס כי נאלצתי להתייצב מול תכנית שהביא נשיא אמריקני, כי האמנתי שהתכנית הזאת תסכן את האינטרסים החיוניים ביותר של מדינת ישראל ואת עצם הקיום שלה.היום אני יוצא לוושינגטון כדי להתייצב לצד נשיא אמריקני שמביא תכנית, שאני מאמין, מקדמת את האינטרסים החיוניים ביותר שלנו. במשך 3 השנים האחרונות שוחחתי אינספור פעמים עם הנשיא טראמפ, ידיד ענק של ישראל, ועם צוותו, על האינטרסים החיוניים הללו, על הביטחון שלנו, על הצדק שלנו. אני הולך להיפגש עם הנשיא טראמפ מחר וביום שלישי – יחד איתו נעשה היסטוריה".וידאו: עומר מירון, לע"מסאונד: בן פרץ, לע"מ

Posted by ‎ראש ממשלת ישראל‎ on Sunday, January 26, 2020

עם המראתו לוושינגטון אמר נתניהו לכלי התקשורת: "לפני 5 שנים יצאתי לוושינגטון לקונגרס כי נאלצתי להתייצב מול תכנית שהביא נשיא אמריקני, כי האמנתי שהתכנית הזאת תסכן את האינטרסים החיוניים ביותר של מדינת ישראל ואת עצם הקיום שלה."

"היום אני יוצא לוושינגטון כדי להתייצב לצד נשיא אמריקני שמביא תכנית, שאני מאמין, מקדמת את האינטרסים החיוניים ביותר שלנו. במשך 3 השנים האחרונות שוחחתי אינספור פעמים עם הנשיא טראמפ, ידיד ענק של ישראל, ועם צוותו, על האינטרסים החיוניים הללו, על הביטחון שלנו, על הצדק שלנו. אני הולך להיפגש עם הנשיא טראמפ מחר וביום שלישי – יחד איתו נעשה היסטוריה".

העיתונאי שמעון ריקלין שהצטרף אל פמליית ראש הממשלה לוושינגטון כתב: "המראנו הרגע. קצת פחות מ 12 שעות עד וושינגטון. חייב לומר שנתניהו נראה לי נרגש מאוד בניגוד לטיסות אחרות. מעניין האם באמת הולכת להיות פה היסטוריה. כי אם לא עכשיו אימתי. מבטיח לעדכן ככל שצריך."

גם יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ המריא הבוקר לפגישה עם טראמפ, יחד עם האלוף במיל' אמיר אשל, לשעבר מפקד חיל האוויר אשר משמש בחודשים האחרונים כיועץ של גנץ בנושא "תוכנית המאה" וכשליח מטעמו מול גורמים אמריקאים. הפגישה תהיה סגורה לתקשורת ובסופה יופץ תיעוד על ידי הבית הלבן.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 13 שעות

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 13 שעות
בכותרות

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני 13 שעות

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 13 שעות

דרמה פוליטית: בנט פורש מגוש השינוי

התקפל

לפני 14 שעות

צפו: עמית סגל בעימות סוער עם אילנה דיין

אחד נגד כולם

לפני 14 שעות

תיעוד דרמטי: פיגוע ירי נגד יהודים בלוד

פרעות תשפ"א

לפני 15 שעות

רוני דניאל לדנה וויס: "אל תטיפי לנו מוסר"

עימות סוער

לפני 17 שעות

ערבי איים על איתי תורג'מן: "היום אני רוצח יהודי"

ישראל 2021

לפני 18 שעות

הטירוף לצפייה: ערביה מצילה יהודי מלינץ' המוני

פרעות תשפ"א

לפני 20 שעות