זעם בימין

יש אישור: ח"כ היבא יזבק תרוץ לכנסת

לאחר שנפסלה בוועדת הבחירות המרכזית, בית המשפט העליון הפך את ההחלטה ומאשר לח"כ היבא יזבק מהרשימה המשותפת לרוץ לכנסת • נשיאת ביהמ"ש אסתר חיות הצביעה בעד פסילתה • עמית סגל: "לא הייתי בהלם כזה שנים. מי היה מאמין שהעליון יכשיר מועמד מבלד שהביע תמיכה ברוצחי יהודים?"
קרדיט: בל"ד

20:01 | 09.02.20

ח"כ יזבק בתגובה ראשונה להחלטת בית המשפט: ״החלטת בית המשפט העליון מראה שוב כי בקשות הפסילה הן חלק מקרקס ההסתה נגדי ונגד החברה הערבית ונציגיה – לא מדובר היה בבקשת פסילה אישית, אלא מהלך שהוא חלק בלתי נפרד מהרדיפה המתמשכת והדה-לגיטימציה. החלטת וועדת הבחירות לפסול אותי היתה החלטה פוליטית של וועדה פוליטית, בה התחרו המפלגות ביניהן בהשתלחות נגדי ונגד חברי לרשימה המשותפת.״

שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד על החלטת העליון בעניין ח"כ יזבק: "בית המשפט העליון הכשיר תומכת טרור ודרך על סעיף 7א , נשיאת העליון חיות , השופט סולברג ,השופט מינץ והשופט אלרון היו בדעת המיעוט שצריך לפסול אותה."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

מהליכוד נמסר בתגובה: "בושה. אחרי ההחלטה היום, מי שרוצה את היבא יזבק באופוזיציה ולא בממשלה – חייב להצביע"

בעוצמה יהודית תוקפים בחריפות את ההחלטה, ואומרים: "בג"צ שוב חוצה קו אדום ובאמצעות פלפול משפטי עלוב הכשיר מעריצה של רוצחי ילדים יהודים. שופטי בג"צ לא יכולים להסתכל בעיניהם של בני משפחת הרן – הם למעשה הביעו הכשר למי שמהללת את רוצחי יקיריהם".

עוד אומרים בעוצמה יהודית: "צריך לפקוח את העיניים ולהבין לאיזה שפל בג"צ ירד: ד"ר מיכאל בן ארי, ציוני אוהב ישראל, שילדיו משרתים ביחידות קרביות בצה"ל – פסול, ואילו הנציגה של סמיר קונטאר ודלאל מוגרבי כשרה. כשנציגי עוצמה יהודית יישבו בבית המחוקקים, בג"צ ישוב לגודלו הטבעי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט