קרדיט תמונה: הליכוד

הבעיה הפלסטינית

אולמרט: "מי שערפאת הוא חבר שלו שלא יטיף מוסר"

עודכן: 12.02.20 בשעה 14:27
רה"מ לשעבר אולמרט מגיב במתקפה נגד נתניהו שתוקף את גנץ על סירובו לגנות את שיתוף פעולה של אולמרט עם יו"ר הרשת אבו מאזן נגד עסקת המאה: "נתניהו נפגש עם ערפאת והתחבק איתו ולחץ את היד שלו ואמר מצאתי חבר" / יעלון: "חרפה, זו פגישה שיש בה קלון וחבל שהתקיימה" / וגם: התגובה הקריקטורית של הפלסטינים לפגישה המדינית המאולתרת

ח"כ גנץ הגיב לפגישת אולמרט ואבו מאזן נגד עסקת המאה: "יו"ר כחול לבן בני גנץ: "אני מקווה שאבו מאזן אמר לאולמרט שאין מה לחזור אחורה לתוכניות בלתי רלוונטיות. אולמרט היה ראש ממשלה בעבר ואני לא קובע לו מה לעשות מחר בבוקר".

בראיון לאברי גלעד הגיב אהוד אולמרט על הביקורת נגדו: "קודם כל אני רוצה להזכיר למר נתניהו, אני נפגשתי עם אבו מאזן שהוא יו"ר הרשות הפלסטינית, שמצהיר באופן פומבי לאורך שנים למנוע טרור, וגם בפגישה איתי התחייב להמשיך את המשך שיתוף הפעולה שיבלום כל אפשרות של טרור בשטחים בהם יש לפלסטינים יש נוכחות ביטחונית. אז זה האיש שאני נפגשתי איתו. ביבי נתניהו לעומת זאת, נפגש עם ערפאת והתחבק איתו ולחץ את היד שלו ואמר מצאתי חבר, חבר. וזה היה שבועיים שלושה לאחר שערפאת היה אחראי למסע רצח המוני בעקבות פתיחת מנהרות הכותל. אז לפני שנתניהו ממשיך להסית, שיתן הסבר האם ערפאת הוא חבר שלו, מי שערפאת הוא חבר שלו שלא יטיף מוסר"

אהוד אולמרט

"נתניהו נפגש עם ערפאת והתחבק איתו"ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, מגיב לראשונה לסערת הפגישה עם אבו מאזן והביקורת שהוטחה בו בין הייתר ע"י רה"מ נתניהו. בשיחה עם טלי ואברי הוא מספר על הפגישה עם יו"ר הרשות>>>העולם הבוקר: א'-ו' ב-06:15, ערוץ 13

Posted by ‎ערוץ 13‎ on Wednesday, February 12, 2020

בכיר 'כחול לבן' בוגי יעלון הגיב ותקף את אולמרט: "חרפה, הייתי מגדיר אותה כפגישה שיש בה קלון. מה עשה אהוד אולמרט? אני מכיר את המפגשים האלה של ישראלים ופלסטינים שבה הפלסטינים מאשימים את הישראלים והישראלים מאשימים את עצמם., זה מה שהוא עשה. משחר הציונות לא קם מנהיג מאצלם שהיה מוכן לחלק איתנו את הארץ"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית